• slide_1

  • slide_2

  • slide_3

Rezultate turneu semifinal Juniori I

EXTREM - C.S.S.DINAMO BRASOV 45-29 (23-9)

SIMULESCU PAUL, TOMA GEORGE, RACOLTA CATALIN, HUTA MIHAI 7 GOLURI, LUPSE ADRIAN 6 GOLURI, MITRAN ANDREI 5 GOLURI, COSTEA CATALIN 5 GOLURI, ALEXA IULIAN 4 GOLURI, COMAN GRIGORE 4 GOLURI, BRAD ADRIAN 3 GOLURI, POP ISAIA 3 GOLURI, CIOBANU COSMIN 3 GOLURI, STEINER ZSOLT 3 GOLURI, PALFI GEORGE 1 GOL, NELUTESCU 1 GOL.

EXTREM-LIC.TEO.TRAIAN VUIA RESITA 37-14(16-6)

SIMULESCU PAUL, TOMA GEORGE, RACOLTA CATALIN, HUTA MIHAI 1, LUPSE ADRIAN, ALEXA IULIAN 4, POP ISAIA 6, COSTEA CATALIN 6, STEINER ZSOLT 4, BRAD ADRIAN 6, PALFI GEORGE 1, MITRAN ANDREI 3, CIOBANU COSMIN 4, NELUTESCU DANUT 1, COMAN GRIGORE 1.

EXTREM - L.P.S.BANATUL TIMISOARA 44-28(20-13)

SIMULESCU PAUL,TOMA GEORGE,RACOLTA CATALIN,HUTA MIHAI4,LUPSE ADRIAN3,ALEXA IULIAN8,POP ISAIA14,COSTEA CATALIN4,STEINER ZSOLT1,BRAD ADRIAN6,PALFI GEORGE2,MITRAN ANDREI,CIOBANU COSMIN 1,NELUTESCU DANUT,COMAN GRIGORE 1.

EXTREM - C.S.S.2 BAIA MARE 27-22(8-14) 

SIMULESCU PAUL, TOMA GEORGE, RACOLTA CATALIN, HUTA MIHAI 6, LUPSE ADRIAN 1, ALEXA IULIAN 6, POP ISAIA 2, COSTEA CATALIN 2, STEINER ZSOLT 4, BRAD ADRIAN 6, PALFI GEORGE, MITRAN ANDREI, CIOBANU COSMIN, NELUTESCU DANUT, COMAN GRIGORE.

EXTREM - L.P.S.BISTRITA 40-29(19-13) 

SIMULESCU PAUL, TOMA GEORGE, RACOLTA CATALIN, HUTA MIHAI 5, LUPSE ADRIAN4, ALEXA IULIAN 8, POP ISAIA 2, COSTEA CATALIN 8, STEINER ZSOLT 3, BRAD ADRIAN, PALFI GEORGE 4 ,MITRAN ANDREI 1, CIOBANU COSMIN 4, NELUTESCU DANUT, COMAN GRIGORE.

Juniori II - Seria I - 2013 – 2014 Turneu VI

Organizator ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR II Baia M. 14/03/2014-16/03/2014 
Sala Sc. Gimnaziu Vasile Alecsandri 
Sedinta tehnica va avea loc la ora 14:00 
Persoana de contact: Dl. Cristea Alexandru, 0740308078 
Delegat FRH: Mezaros Zamfir – MM 0740.002.780 
Arbitri: Apostu/Sabau-MM 
          Sechel/Varady-MM 
          Chinde/Gherman-MM 

Etapa I-a Vineri 14.03.2014 

ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR I Baia Mare - ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR II Baia Mare 15:00 
CS MARTA Baia Mare - CSS 2 Baia Mare 16:30

Etapa a-II-a Vineri 14.03.2014 

ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR I Baia Mare - CS MARTA Baia Mare 09:00
CSS 2 Baia Mare - EXTREM Baia Mare 10:30 

Etapa a-III-a Sambata 15.03.2014 

EXTREM Baia Mare - ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR I Baia Mare 15:00
CS MARTA Baia Mare - ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR II Baia Mare 16:30 

Etapa a-IV-a Sambata 15.03.2014  

CS MARTA Baia Mare - EXTREM Baia Mare 09:00
ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR II Baia Mare - CSS 2 Baia Mare 10:30 

Etapa a-V-a Duminica 16.03.2014 

EXTREM Baia Mare - ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR II Baia Mare 15:00 
CSS 2 Baia Mare - ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR I Baia Mare 16:30 

 

Junioare II - Seria I 2013 – 2014 Turneu V

Organizator  CSS Zalau 14/03/2014-15/03/2014 
Sala Avram Iancu 
Sedinta tehnica va avea loc la ora 14:00 
Persoana de contact: Dl. Pavel Dan, 0740913256 
Delegat FRH: Potora Cristian – CJ 0752.408.052 
Arbitri: Gabor/Rus-SJ 
          Horincar-SJ 
          Pipa/Foltic_BH 

Etapa I-a Vineri 14.03.2014 

CS MARTA Baia Mare - CSS 2 Baia Mare 15:00
CSS Zalau - CS EXTREM Baia Mare 16:30 

Etapa a-II-a Sambata 15.03.2014 

CSS 2 Baia Mare - CS EXTREM Baia Mare 09:00 
CS MARTA Baia Mare - CSS Zalau 10:30 

Etapa a-III-a Sambata 15.03.2014  

CSS Zalau - CSS 2 Baia Mare 15:00 
CS EXTREM Baia Mare - CS MARTA Baia Mare 16:30