• slide_1

  • slide_2

  • slide_3

JUNIORI II - Seria I - Turneu III

Baia Mare V - D 29/11/2013 01/12/2013 
Delegat FRH: 
Arbitri: Chinde/Gherman-MM 
Apostu/Sabau-MM 
Ardelean/Ardelean-MM 
Florian/Simon-MM 

Etapa I-a Vineri 29.11.2013 

ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR I Baia Mare ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR II Baia Mare 
CS MARTA Baia Mare CSS 2 Baia Mare 
EXTREM Baia Mare CS ADEP Satu Mare 

Etapa a-II-a Sambata 30.11.2013 

ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR I Baia Mare CS MARTA Baia Mare 
CSS 2 Baia Mare EXTREM Baia Mare 
ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR II Baia Mare CS ADEP Satu Mare 

Etapa a-III-a Sambata 30.11.2013 

EXTREM Baia Mare ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR I Baia Mare 
CS MARTA Baia Mare ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR II Baia Mare 
CS ADEP Satu Mare CSS 2 Baia Mare 

Etapa a-IV-a Duminica 01.12.2013 

CS MARTA Baia Mare EXTREM Baia Mare 
ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR I Baia Mare CS ADEP Satu Mare 
ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR II Baia Mare CSS 2 Baia Mare 

Etapa a-V-a Duminica 01.12.2013 

CS ADEP Satu Mare CS MARTA Baia Mare 
EXTREM Baia Mare ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR II Baia Mare 
CSS 2 Baia Mare ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR I Baia Mare

Rezultate

Div A    HC FAGARAS - EXTREM   34-31
jun I M  EXTREM - LIC MILITAR MIHAI VITEAZUL ALBA IULIA    56-24
jun III M AC HAND: MINAUR - EXTREM  19-19
            HC 2003 ALESD      - EXTREM 13-27
            EXTREM - LPS CLUJ NAPOCA 16-30
            EXTREM -CS ADEP SATU MARE 23-15
            CSS 2 BAIA MARE - EXTREM 25-16

Juniori III masculin 2013 - 2014 Seria J - Turneu II

Organizator
EXTREM Baia Mare V - D 15/11/2013 

17/11/2013 
Sala Sc. Gen. Ion Vladutiu Ludus 
Sedinta tehnica va avea loc la ora 14:00 
Persoana de contact: D-na C. Silnic, 0745172432 
Delegat FRH: Arbitri: Chinde/Sechel-MM
Florian/Simo-MM
Apostu/Sabau-MM 
Canta/Griga-MM 

Etapa I-a Vineri 15.11.2013 

AS HANDBAL 2003 - Alesd LPS Cluj 15:00 
EXTREM Baia Mare - ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR I Baia Mare 16:15 
CS ADEP Satu Mare - CSS 2 Baia Mare 17:30 

Etapa a-II-a Sambata 16.11.2013 

AS HANDBAL 2003 Alesd - EXTREM Baia Mare 08:30 
ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR I Baia Mare - CS ADEP Satu Mare 09:45 
LPS Cluj - CSS 2 Baia Mare 11:00 

Etapa a-III-a Sambata 16.11.2013 

CS ADEP Satu Mare - AS HANDBAL 2003 Alesd 14:30 
EXTREM Baia Mare - LPS Cluj 15:45 
CSS 2 Baia Mare - ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR I Baia Mare 17:00 

Etapa a-IV-a Duminica 17.11.2013 

EXTREM Baia Mare - CS ADEP Satu Mare 08:30 
AS HANDBAL 2003 Alesd - CSS 2 Baia Mare 09:45 
LPS Cluj - ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR I Baia Mare 11:00 

Etapa a-V-a Duminica 17.11.2013 

CSS 2 Baia Mare - EXTREM Baia Mare 13:00 
CS ADEP Satu Mare - LPS Cluj 14:15 
ACADEMIA DE HANDBAL MINAUR I Baia Mare - AS HANDBAL 2003 Alesd 15:30