Articles

EDIŢIA a V-a 27 - 29 iunie 2008

 
Categoria de varsta: 1995 si mai tineri
   
Băieţi 
Fete
   
1. CSS Adjud
1. Şc. Gen. 181 Bucureşti
2. Şc. Gen. 88 Bucureşti
2. CS Unirea Sâniclolau Mare
3. CSS Bacau
3. CSS VASLUI
4. eXtrem I
4. eXtrem I
5.  CSS Sibiu
5. CSS Hunedoara
6. CSS Calarasi
6. Sc. NB Dragasani
7. CSS CN Beius
7. Viitorul Cluj Napoca
8. eXtrem II
8. SCM Deva
9. CS Unirea Sâniclolau Mare
9. eXtrem II
10. LPS  Bistrita
10. LPS  Bistrita

EDIŢIA a IV-a 29 iunie – 01 iulie 2007

 
Categoria de varsta: 1994 si mai tineri
   
Băieţi 
Fete
   
1. Şc. Gen. 88 Bucureşti
1. Şc. Gen. 88 Bucureşti
2. eXtrem I
2. CSS Caracal
3. LPS Alba Iulia 
3. CSS Baia Mare
4. CS Unirea Sâniclolau Mare
4. eXtrem I
5. CSS Adjud
5. CS Unirea Sâniclolau Mare
6. CSS Oneşti
6. eXtrem  II
7. CSS Baia Mare
7. HC Ramnicu Vîlcea
8. Şc. Nr. 3 Satu Mare 
8. Viitorul Cluj
9. HC Ramnicu Vîlcea
 
10. eXtrem II

 

EDIŢIA a III-a 30 iunie – 02 iulie 2006

 
Categoria de varsta: 1993 si mai tineri
   
Băieţi   
Fete
   
1. eXtrem I   
1. Şc. Gen. 88 Bucureşti
2. Şc. Gen. 88 Bucureşti
2. CS Olimpia Turnu Severin
3. CS Unirea Sâniclolau Mare
3. CSS 2 Nicolae Iorga
4. CS Adjud
4. eXtrem I
5. CS Segarcea
5. CS Viitorul Zalău
6. CS Marta
6. LPS Zalău
7. CSS Alba Iulia
7. CS Marta
8. eXtrem II
8. CS Segarcea
9. CSS 2 Bucureşti
9. Şc. Gen. I Vlad Luduş
10.  CSS Avram Iancu Arad
10. eXtrem II

EDIŢIA a II-a 23 – 25 iunie 2005

 
Categoria de varsta: 1992 si mai tineri
   
Băieţi
Fete
   
1. Şc. Gen. 88 Bucureşti
1. Slatina
2. eXtrem I 
2. eXtrem I
3. Bistriţa 
3. Şc. Gen. 88 Bucureşti
4. eXtrem II
4. Cluj Napoca I
5. Şc. N. Iorga Baia Mare
5. Zalău
 
6. eXtrem II
 
7. CS Marta
 
8. Cluj Napoca II

EDIŢIA a I-a 09 – 11 iulie 2004

 
Categoria de varsta: 1991 si mai tineri
   
Băieţi   
Fete
   
1. eXtrem I
1. eXtrem I
2. Şc. N. Bălcescu Drăgăşani
2. Olimpia Drăgăşani
3. CSS Sighişoara
3. Viitorul Brad
4. Şc.Nr. 3 Moreni 
4. LPS Slatina
5. eXtrem II
5. Gr.Şc. Karoly Sf. Gheorghe
 
6. eXtrem II
 
7. Gr.Şc. Transilvania Oradea
 
8. LPS Tg. Mureş