• slide_1

  • slide_2

  • slide_3

Festivalul Handbalului Juvenil Editia a XII-a 2017

 

PROGRAM JOCURI FESTIVALUL JUVENIL 2017

Vineri 7.07.2017 , ora 9.00: Sedinta tehnica: documente identificare si viza medicala

Vineri 7.07.2017, 0ra 12.00: Festivitatea de deschidere, Sala Polivalenta Lascar Pana

Vineri, 7.07.2017- Sala Polivalenta ,,Lascar Pana’’

1        12.30 HC 2003 Alesd- CS Sc.nr.3 Adjud 2003-04
2        13.30 CSS Sibiu- CSS Calarasi 2003-04
3        14.30 CS Nadlac- CSS Sibiu 2005-06
4        15.15 eXtrem- HC 2003 Alesd 2003-04
5         16.15 eXtrem- CS Nadlac 2005-06

6        17.00 CSS Calarasi- CS Sc.nr.3 Adjud 2003-04

7        18.00 eXtrem - CSS Sibiu 2003-04

          19.30 Folclor Maramuresean - platou sala poliv.

 

Sambata , 8.07.2017- Sala Polivalenta Lascar Pana


10.00 Vizita obiective turistice 2003-04


8        12.00 eXtrem-CSS Sibiu- CS Nadlac 2005-06
9         13.00 CSS Sibiu – HC 2003 Alesd 2003-04

10       14.00 eXtrem- CS Sc.nr.3 Adjud 2003-04
11        15.00 CSS Calarasi- HC 2003 Alesd 2003-04


16.00 Handbal pe iarba  - sat SASAR 


20.00 Cockteil eXtrem

 

Duminica, 9.07.2017- Sala Scolii Vasile Alecsandri


12        9.00 CSS Sibiu- CS Nadlac- eXtrem 2005-06

13        10.00 CSS Sibiu- CS Sc. Nr.3 Adjud 2003-04
14        11.00 eXtrem – CSS Calarasi 2003-04


Ora 12.00 Festivitatea de premiere: Sala Scolii Vasile Alecsandri

Festivalul Handbalului JUVENIL" editia a XII-a.

Clubul Sportiv eXtrem Baia Mare in colaborare cu FRH si AJH Maramures, organizeaza la Baia Mare, in perioada 8- 10 iulie 2016, Festivalul Handbalului JUVENIL" editia a XII-a.
Se pot inscrie in competitie echipe de baieti si fete , nascuti 2003 si mai tineri.
Inscrieri pana in data de 10 iunie 2016 la email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
Informatii la tel: 0744301585- Leontin Pop si pe site-ul www.extremhandbal.ro

Echipe JUVENIL 2016

 

Echipe baieti 2003- 2004
1.Elektromos Budapesta
2. CSS Sibiu
3. CS Danubius Corabia
4. CSS Adjud
5. CSS Calarasi
6.CS Sporting Ghimbav
7. CS Seini
8. eXtrem

Echipe baieti 2005- 2006

1. CS Danubius Corabia
2. AH Minaur
3. CS Seini
4. CS Nadlac
5. eXtrem Baia Mare

Echipe fete 2003- 2004

1. CSS Sibiu
2. CS Atletik Satu Mare
3. CS Tonic Oradea 2012
4. CS Phoenix Baia Mare
5. CSS 2 Baia Mare

Echipe fete 2005- 2006

1. CS Atletik Satu Mare
2. CS Phoenix Baia Mare
3. CSS 2 Baia Mare

Superminihandbal baieti si fete 2008-2010

1. CS Atletik Satu Mare
2. eXtrem Baia Mare
3. CS Nadlac